Yat imalatı

Yat imalatı

Günümüzde Motoryat imalatı ve tekniklerinin dünya standartlarında yapıldığı ülkemizde west system olarak bilinen epoxy lamine ahsap veya HST olarak bilinen gemi sacından kaliteli sac gövdeler üzerine Aluminyum yada kompozit malzemeler kullanılarak monte edilen guverte ustu  ile son derece dayanıklı güvenilir ve konforlu motoryatlar yapılmaktadır.

Yat imalatı

2000 yılından sonra yapılan tüm motoryatlar LLOYD, CE, RINA, veya MCA diye adlandırılan, saglamlık ve guvenlik belgesine sahip en yuksek standartlarda motoryat imalatı ile özellikle İstanbul, Bodrum, Antalya ve Fethiye Tersanelerinde kusursuz tekneler imal edilmektedir. ( motoryat imalatı )
Türkiye de modern motoryat yapımı 1970 yıllara uzanmaktadır. Ülkemizde Ahşap Tekneler gulet veya motoryat olsun en son teknoloji kullanılarak imal edilmektedir. Son yıllarda gelen yoğun tekne talebi karşısında Türk motoryat imalatı altın çağını yaşamaktadır.
Kiralık Motoryat olarak son yıllarda motoryat yapım taleplerini de karşılamak üzere Her boy ve kapasitede tekne uretmek üzere west system epoxy lamine ahşap veya çelik aluminyum yada kompozit motoryat imalatı gerçekleştirmekteyiz.

Yat imalatı

Motoryat imalatı konusunda dikkat edilmesi gereken hususlari göz önüne alirsak. yat yaptırmayı düşünüyorsanız vefakat motoryat imalatı konusunda altyapınız yoksa öncelikle araştırma yapılarak ve bu işi yapanlara danışarak veya yat yapımında bulunan kaptanlardan bilgi edinerek yaklaşık bu konuda bilgi birikimi olmaya başlamış ise öncelikle motoryatı yaptıracağı tersaneyi seçmeli ve tersanede daha once yapılmıs motoryatlar hakkında referans almak gerekir.   kısaca motoryatın ımal edileceği tersanenin guvenilir ve yuksek standardlarda urun kalitesi kullandıgından emin olmak gerekir. eğer referanslar yeterliyse supervizor olarak  bir kaptan bulup motoryat imalatı yapan tersane sahibiyle tanıştırmak gerekir.  birlikte imalat suresince yapılacaklara karar verecek ve sizin istemiş olduğunuz proje üzerinde motoryat imalatı hayata geçmeye başlar ve doğru bir zamanlama ile yatınızı eksiksiz şekilde zamanında teslim alabilirsiniz..