Motor Yatlar

Motor Yatlar

Motor Yatlar

Motoryat kiralama tatil anlayışının şüphesiz en pahalı, en lüks, en gösterişli ve hizmeti en yüksek sınıfını teşkil eden kiralık motor yatlar süratli olmaları sebebi ile motor hacimleri büyük ve bu neden ile de daha masraflıdırlar. Çünkü daha dinamik zamanı olmayan seyirden ziyade koylarda bulunmaktan memnun olan guruplara hitap ederler. Bu nedenle motoryat kiralama tercih edenlerin belki de zamanı, deniz severlerin pek çoğundan daha değerli görünüyor. Kiralık motor yatlar ile hizmet bu yüzden daha detaylı daha dakik , eksiksiz ve mükemmele yakındır. Zamanı kısıtlı deniz severlere tavsiye edebileceğimiz motor yatlar kabin sayısına göre boyutları değişen ama sürat isteğine göre makine hacimleri de değişen ve buna bağlı olarak yakıt masraflarının hesaplandığını unutmayın kiralarken bunları da göz önünde bulundurmalısınız.

Motoryat ile Mavi Yolculuk

motoryat gocek rotasi master

Mavi yolculuğun isim olarak tümünü kapsamasına rağmen motor yatlar ile yapılan mavi yolculuk hiçte mütevazi değildir. Kabinler olağanüstü lüks yakıt masrafları çok daha fazla personel tayfa ve hizmet personeli olarak ayrılan hizmetin en üst sınırı ile aranan personel giysisinden masa donanımına kadar marka veya isim olan yatlar vardır ve verdikleri hizmet 5 yıldızlı otelden farklı değildir.

Her isteğinizi memnuniyetle karşılayan motor yat personeli istemiş olduğunuz yemeğinizden tüm içeceklerinize odalarınızın temizliğinden servisinize kadar her şeyinizle ilgilenir. Son derece  temiz ve huzurlu gözlerden uzak bu ortam hiçbir tatil koyu yada turistik tesiste geçireceğiniz dinlence ile kıyaslanamaz bile. Bodrum, Türk bükü, Gümüşlük, Yalıkavak, Torba Limanı ve Gün doğan koyu kiralık  motor yatlar en yoğun olarak kullanıldığı yerlerdir. Bizler yeni ve yenilikçi düşünce tarzımızı sizlere faklı rotalar ile sahillerimizin en nadide koy ve kasabalarını görebileceğiniz varış yerlerini  paylaşmak istedik, sayfamızda koymuş olduğumuz. motor yatlar isteyen sizler, eğer ilk kez kiralayacaksanız dikkat etmeniz gerekenleri sizlere hatırlatmak isteriz.

Öncelikle internet üzerinden google arama motoruna kiralık motoryat veya kiralık Guletler yazarak açılan sayfaların profesyonelliği  ve sayfalarda gördüğünüz teknelerin kalitesine dikkat ederek size  güven veren bir acente ile bağlantı kurup  telefon veya e-mail yoluyla istemiş olduğunuz tarihlerde ve kişi sayınızı belirterek kaç kabin kiralık motoryat gerek duyduğunuzu belirtmeniz yeterli olacaktır. E-mailinize gelen cevaptaki tekne sizi tatmin ediciyse doğru adım atmışsınız demektir.

Yazıştığınız Acente dan ayrıntılı bilgi isteyin kiralık gulet günde kaç saat seyir yapıyor?  hangi rotalarda seyir yapacaksanız motor yatların veya guletin müsait olduğu giriş ve çıkış limanlarını, kumanya alımı, aşçısı ve yat personeli hakkında  bütün ayrıntıları detaylarıyla konuşarak karar vermeniz en doğrusu olacaktır. Yeterince emin olmadığınız konularda sonradan tekneye gelip hüsrana uğramamak için lütfen ayrıntıları sormayı unutmayın. Kiralık motor yatlar ve Kiralık guletler listemizde bulunan guletler 2 kabinden başlayıp 14 kabine kadar ve 28 yolcu kapasitesi yer almaktadır.

Motor Yatlar Motor Yatlar